Międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna Visline szuka pracowników na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy do oddziałów w całej Polsce

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń + Premia uzależniona od wyników;
  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Świadczenia pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta Multisport, usługi medyczne Enel-Med).

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego,
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych,
  • Monitoring obsługiwanych zleceń,
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług,
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wymagane – minimum 1 rok;
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, mile widziane inne języki;
  • Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców.

E: sekretariat@visline.pl

T: 58 680 25 70

Zobacz krótki film o firmie i przekonaj się, że warto do nas dołączyć!