Sponsorujemy Uczniowski Klub Sportowy i dom dziecka

Młodzi ludzie stanowią największą wartość dla przyszłości. Dlatego stwarzamy szansę do rozwoju – właśnie tym najmłodszym. W tym celu wspieramy Klub Sportowy OLIMPIJCZYK Skorzewo i lokalny dom dziecka. Wierzmy, że dawka pozytywnej energii przekuje się na sukces tych ludzi w przyszłości.

dzieci

Wspieramy boksera Nikodema Jeżdżewskiego

Siły i odwagi dodajemy również bokserowi Nikodemowi Jeżdżewskiemu. Ten trudny sport walki wymaga nie tylko siły, ale także ogromnej bojowości i sprytu. Utożsamiamy się z tymi cechami, dlatego właśnie sportowcy z Kościerzyny mają u nas wielkie wsparcie.

Sponsorujemy Daniela Pek – polskiego lekkoatletę

Daniel Pek, rodzimy sportowiec z Kościerzyny zasłynął jako lekkoatleta specjalizujący się w biegach średniodystanowych. Jednym z ważniejszych tytułów, które zdobył jest wicemistrzostwo paraolimpiady w Londynie. Pierwsze sukcesy na imprezach rangi mistrzowskiej odniósł w 2011 w Imperii, gdzie na Mistrzostwach Świata INAS zdobył dwa medale. Przed igrzyskami na mityngu w Białogardzie uzyskał czas 3.57,49, zostając przodownikiem na listach światowych. W olimpijskim finale osiągnął wynik 3:59,45. Daniela charakteryzuje Vislinowa szybkość i sprawność, dlatego wspieramy jego w jego dążeniach.

biegacz