Oferta

Transport i spedycja Express

Przewóz ładunków ekspresowych to nasza specjalność – co 5 minut przyjmujemy zlecenie tego typu. Dysponujemy ponad 100 pojazdami, które każdego dnia przemierzają najdalsze zakątki Unii Europejskiej. Samochody znajdują się pod stałą kontrolą GPS, dlatego dajemy gwarancję przyjazdu ładunku na czas. Usługi ekspresowe świadczymy pojazdami DMC do 12,5ton.

Transport i spedycja FTL

Transporty FTL charakteryzują się elastycznością w podejściu do Klienta i gwarancją najwyższej jakości obsługi. Jeździmy na terenie całej Europy, koncentrując się na rynku Zachodnim, a w szczególności Wielkiej Brytanii. Oferujemy Państwu dostawy 40 tonowymi składami typu: mega, firana, zestaw, chłodnie oraz wywrotki, dzięki temu transport każdego rodzaju towaru jest w zasięgu naszych możliwości.

Transport chłodniczy

Oferujemy transport chłodniczy w zakresie temperatur do -25°C. Do transportu chłodniczego używamy samochodów mogących przewieźć od 1 palety do 66 palet w ściśle kontrolowanej temperaturze. Oferujemy również transport chłodniczy towarów wymagających różnych warunków temperaturowych.

Spedycja Lotnicza

Współpracując z wieloma sprawdzonymi przewoźnikami lotniczymi jesteśmy w stanie zaoferować elastyczne rozwiązania obejmujące zasięgiem cały świat. Największą zaletą Visline AIR Freight jest szybkość i terminowość dostaw – bez względu na miejsce przeznaczenia.