Profil firmy

  • Transport Spedycja Logistyka

    Jesteśmy firmą, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Stanowimy zespół o ponad 18 letnim doświadczeniu zawodowym w branży transportowo – spedycyjnej. Współpracujemy z wieloma firmami z całej Europy, dzięki temu mamy możliwość zorganizowania transportu z każdego miejsca w ciągu 24/48 godzin. Stanowimy bardzo zgrany ponad 150 osobowy zespół. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach w 8 miastach Polski (Gdynia, Miszewo, Kościerzyna, Warszawa, Wrocław, Mysłowice, Poznań, Łódź) oraz 2 za granicą (DE) Hamburg i (IE) Tullamore.

Czy wiesz, że…

VIS PO ŁACINIE OZNACZA SIŁĘ I MOC

Nasze logo to symbol-stylizowana litera V tworząca niedomknięty trójkąt, który świadczy o naszej otwartości na nowe wyzwania.

WSPOMAGAMY SPORTOWCÓW I DZIECI

Rozumiemy, że siła tkwi w ludziach. Wspomagamy sportowców oraz dzieci. Wierzymy, że osiągną sukces.

Jakość

obsługi

Wysoka jakość obsługi to dla nas przede wszystkim elastyczne podejście do Klienta oraz bardzo szybkie działanie. To wszystko wpływa na niezawodność dostaw.

Odpowiedzialne

podejście

Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za powierzone nam towary i dotrzymanie terminów, ale także za bezpieczeństwo naszych współpracowników.

Wykwalifikowany

personel

Od najniższego szczebla do kadry kierowniczej – zawsze stawiamy na wykwalifikowanych pracowników, którym umożliwiamy i zachęcamy do ciągłego rozwoju.

Co charakteryzuje świadczone przez nas usługi?

1

Bezpieczeństwo

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP) i Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) każde na kwotę 250 000 EUR

2

Elastyczność

Cechą charakterystyczną naszej pracy jest elastyczność – „door to door”, over night express, poufność miejsca załadunku, dostawy/odbiory weekendowe.

3

Gabaryty i tonaż nie mają znaczenia

Przewozimy każdy ładunek, drobnicowy, ponadgabarytowy i wymagający warunków chłodniczych, a pojemność przewożonych ładunków wynosi od 1kg do 25ton.

4

Normy ISO

Działamy według międzynarodowego systemu zarządzania jakością w organizacji ISO. Dzięki temu masz pewność, że transport ładunków spełni najwyższe wymagania.

5

Monitoring

Dzięki systemowi monitoringu GPS dyspozytorzy posiadają stały nadzór nad procesem realizacji zlecenia. Klienci otrzymują regularne raporty na temat pozycji ładunku.