Informacje kontaktowe

  • Jesteśmy obecni w 10 miastach na terenie Polski oraz Niemiec: Gdynia, Miszewo, Kościerzyna, Mysłowice, Poznań, Łódź, Wrocław, Warszawa oraz  (DE) Hamburg i (IE) Tullamore
  • Na Państwa kontakt czeka ponad 80 wykwalifikowanych pracowników
  • Rozmawiamy płynnie w 8 językach
  • Czas oczekiwania na przyjęcie zlecenia to 5 minut
Siedziba firmy:
Visline Sp. z o. o.
81-574 Gdynia
ul. Siewna 7
  • Adres do korespondencji:
  • ul. Lotnicza 6, 80-297 Miszewo
  • Tel. +48 58 680 25 70
  • Fax +48 58 739 12 31
  • E-mail miszewo@visline.pl

ODDZIAŁ MISZEWO
80-297 Miszewo
Miszewo 12A
visline(at)visline.pl
SEKRETARIAT
sekretariat (at) visline
Alicja Stenka Sekretariat  —————— +48 58 680 25 70 sekretariat (at) visline.pl
Anna Kosznik Sekretariat  —————— +48 58 888 23 86 sekretariat (at) visline.pl
EXPRESSY
express (at) visline.pl
Wałaszewska Dorota Kierownik Działu Expressów 783 000 230 58 680 25 74 d.walaszewska (at) visline.pl
DZIAŁ TRANSPORTU
express (at) visline.pl
Jeziorek Adam Kierownik Działu Transportu 783 000 240 58 680 25 75 a.jeziorek (at) visline.pl
DYSPOZYTORNIA
control (at) visline.pl
Richert Artur Dyspozytor 783 004 300 58 732 94 55 a.richert (at) visline.pl
Wojciech Gackowski Dyspozytor 783 000 460 58 500 18 83 w.gackowski (at) visline.pl
KSIĘGOWOŚĆ
ksiegowosc (at) visline.pl
Dorota Kochanowska Główna Księgowa 783 000 030 58 732 94 58 d.kochanowska (at) visline.pl
Ada Kreft Z-ca głównego księgowego 783 000 220 58 500 18 94 a.kreft (at) visline.pl
W sprawie płatności (wt-czw, godz. 12-14) 58 680 25 72 ksiegowosc [at]visline.pl
IT
Baranowski Krzysztof IT 783 000 050 58 500 18 91 k.baranowski (at) visline.pl
ODDZIAŁ KOŚCIERZYNA
83-400 Kościerzyna
ul. Piechowskiego 53
koscierzyna (at) visline.pl
Marzena Plichta Kierownik Oddziału 783 004 220 + 48 732 94 50 m.plichta (at) visline.pl
ODDZIAŁ ŁÓDŹ
93-317 Łódź
ul.Rzgowska 196A
lodz (at) visline.pl
Hazelmajer Daniel Kierownik Oddziału 783 000 410 42 677 04 67 d.hazelmajer (at) visline.pl
ODDZIAŁ MYSŁOWICE
41-400 Mysłowice
ul. Mikołowska 29
slask (at) visline.pl
Joanna Karwalska Kierownik Oddziału 783 000 290 32 317 15 33 j.karwalska (at) visline.pl
ODDZIAŁ POZNAŃ
61-770 Poznań
ul. Paderewskiego 6/15
poznan (at) visline.pl
Karol Lorek Kierownik Oddziału 783 004 150 61 610 02 66 k.lorek(at) visline.pl
ODDZIAŁ WARSZAWA
03-236 Warszawa
ul. Annopol 22
warszawa (at) visline.pl
Rudnicka-Góralczyk Joanna Kierownik Oddziału 783 000 380 22 266 70 73 j.goralczyk (at) visline.pl
ODDZIAŁ WROCŁAW
 54-432 Wrocław  ul.Strzegomska 208 pok. 211
wroclaw (at) visline.pl
Arkadiusz Będź Kierownik Oddziału 783 000 950 71 889 01 81 a.bedz (at) visline.pl
ODDZIAŁ HAMBURG
D-22113 Hamburg
Bredowstr. 20
hamburg (at) visline.eu
Kutz Adrian Kierownik Oddziału +49 (0) 40 659 15 991 +49 151 455 09 149 a.Kutz (at) visline.eu
ODDZIAŁ GDYNIA
 81- 549 Gdynia
ul. Spokojna 22
 gdynia (at) visline.pl
 Łukasz Przytarski Kierownik Oddziału 48 783 000 180  + 48 58 680 25 86  l.przytarski (at) visline.pl